zakończenei roku języka angielskiego dla dzieci dużo balonów

Zakończenie roku w szkole języka angielskiego dla dzieci

W ubiegłym tygodniu odbyło się zakończenie roku szkolnego w szkole języka angielskiego dla dzieci Baby English Center – do której uczęszcza moja niespełna 3 letnia córka oraz moja chrześnica. A, że zakończenie uważam za fenomenalne postanowiłem poświęcić temu wpis. Zakończenie składało się z 2 etapów.

Pierwszy etap zakończenia roku w szkole języka angielskiego dla dzieci

Ten etap składał się z lekcji pokazowej na której mogłem zobaczyć przez 50 minut trwania zajęć ile nauczyła się moja chrześnica z języka angielskiego przez całe 10 miesięcy uczęszczania na zajęcia do szkoły języka angielskiego dla dzieci. Muszę przyznać, że jak co roku na zakończeniu roku byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jak wiele nauczyła się w kolejnym roku i jak wiele już potrafi i śmiem twierdzić, że spokojnie dogadałaby się z dziećmi mówiącymi wyłącznie w języku angielskim.
Na pozór mogłoby się wydawać, że 10 m-cy nauki to naprawdę dużo więc dlaczego miałaby się nie nauczyć. Natomiast należy pamiętać o tym, że zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 50 minut. Więc w tej perspektywie to nieprzerwane 3 doby uczenia się języka angielskiego – stąd mój podziw dla ilości przyswojonej przez nią wiedzy.
Generalnie odniosłem wrażenie, że wszystkie dzieci w grupie do której uczęszcza moja chrześnica doskonale już posługują się językiem angielskim – stąd też kolejny rok z rzędu utwierdzam się w tym, że prezent jaki dałem mojej chrześnicy 2 lata temu – a był to voucher fundujący pół roku zajęć w szkole języka angielskiego dla dzieci o którym więcej w ramach wpisu „Przerwa w byciu ojcem na bycie chrzestnym” – był zdecydowanie bardzo trafionym prezentem. Tym bardziej, że chrześnica uwielbia chodzić na zajęcia angielskiego do tej szkoły i jej rodzice opłacili kolejne miesiące nauki w szkole a właściwie to już lata 🙂

Drugi etap zakończenia roku w szkole języka angielskiego dla dzieci

Drugi etap zakończenia roku w szkole języka angielskiego składał się z 2 części:

Festynu muzycznego, gdzie była scena zespół muzyczny i piosenkarka i w zasadzie wodzirejka całej imprezy :). Festyn odbywał się na powietrzu, na trawie – przed główną siedzibą szkoły Baby English Center – w ramach którego było dużo śpiewania, zabaw ruchowych i konkursów, które inicjowała prowadząca ten festyn. Ale to co uważam za niezwykle cenne to fakt, że do zabaw byli angażowani rodzice wraz z dziećmi i było widać, że aktywny udział w tym festynie rodzicom sprawiał również dużo frajdy.
Przykładem może być wykonana przez rodziców (a właściwie przez mamy) piosenka i układ choreograficzny z parasolkami 🙂

zakończenie roku szkolnego w szkole języka angielskiego dla dzieci

Druga część tego festynu nastawiona była na możliwość zabaw przy chyba 20 stanowiskach, na których znajdowały się różne atrakcje pozwalające się bardzo kreatywnie bawić jak np barwniki i sól – gdzie pipetami z barwnikami dzieci tworzyły rysunki na soli. Można było porzucać piłkami do celu – aby strącić puszki ustawione w piramidzie czy też stanowisko na którym strzykawkami wypełnionymi barwnikami rysowało się na prześcieradłach. Można też było namalować swoją podobiznę na szkle lub tworzyć kolorową pianę i wiele innych atrakcji.

zakończenie roku w szkole języka angielskiego dla dzieci tamburyn

Podsumowując zakończenie roku w szkole angielskiego dla dzieci

Zakończenie roku uznaję za istny raj dla dzieciaków i było wspaniałym zwieńczeniem jakby nie patrzyć „ciężkiej” pracy, którą wykonywały dzieci podczas roku – zdobywając kolejne podstawy wiedzy języka angielskiego. Chociaż z tego co się orientuję podczas zajęć języka angielskiego dla dzieci w szkole Baby English Center króluje nauka przez zabawę – może dlatego efekty przychodzą tak szybko tej nauki – bo dzieciaki najelepiej uczą się, gdy nie są do niczego zmuszane. A atmosfera zabawy tylko jeszcze bardziej ułatwia stan wchłaniania wiedzy przez te małe szkraby.

zakończenie roku w szkole języka angielskiego dla dzieci - pociąg

Z niecierpliwością czekamy na kolejny rok zajęć – bo już się zapisaliśmy – a dla tych, co mają dziecko w wieku od 3 do chyba 15 lat na zajęcia języka angielskiego dla dzieci można zapisać się tutaj i na tej też stronie można się dowiedzieć więcej o sposobie nauczania. Z czystym sumieniem polecam.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s