żółw tommy zestaw do kąpieli dla dziecka

Zabawka do kąpieli – testujemy (Żółw)

Długo szukałem ciekawej zabawki do kąpieli dla mojej córci. Początkowo były to oczywiście standardowe zabawki gumowe – typu foka, nemo, wieloryb, orka, niestety nie przypadły one do gustu mojej córce i bardzo szybko się nimi znudziła, w konsekwencji, gdy starałem się nią zainteresować nimi na nowo, to po prostu wyrzucała je z wanny i bardzo się irytowała. Wobec tego rozpoczęły się moje poszukiwania zabawki idealnej do kąpieli w wannie.
W międzyczasie okazało się, że świetnie sprawdzają się gąbki do kąpieli oraz butelki z szamponami i żelami do kąpieli – wszystko fajnie do chwili kiedy nauczyła się je otwierać co stało się już dość niebezpieczne, poza tym efekt był taki, że woda dostawała się do środka i szybko szampon lub żel – najzwyczajniej w świecie się rozwadniały..
Jednak po długich poszukiwaniach trafiłem w 10!

Zabawka do kąpieli dla dziecka

Zółw Tommy zabawka do kąpieli. Zestaw jest doskonałą zabawką dla dziecka do wanny składa się z jednego dużego żółwia, który dryfuje na tafli wody a także z 4 mniejszych żółwi, które mają przyssawki i można je przyczepić do właściwe dowolnej powierzchni.
Duży żółw ma zdejmowaną skorupę, pod którą kryją się 4 odnóża żółwia, które również można w prosty sposób „zdemontować”, każda z nóg żółwia jest innego koloru i do korpusu żółwia dopina się je poprzez dopasowanie kształtu nasady.

żółw tommy zabawka do kąpieli dla dziecka pod skorupą

Dodatkowo każda ze stóp żółwia jest swego rodzaju chochelką z kilkoma dziurkami – dzięki czemu dziecko może nabierać wodę, która będzie spływała poprzez dziurki.

żółw tommy zabawka dla dziecka do kąpieli - noga jako chochelka

Jestem tym o tyle zachwycony, że moja córka uwielbiała moczyć gąbkę podnosić ją do góry i obserwować jak cieknie z niej woda lub też obserwować jak leci woda z kranu. Z czego nie byłem do końca zadowolony, ponieważ do zabawy używała gąbek mojej lub partnerki lub zużywaliśmy hektolitry wody podczas kąpieli.

  • Jakość wykonania zabawki: 5/5
  • Kolorystyka: 5/5
  • Funkcjonalność: 5/5
  • Bezpieczeństwo: 5/5
  •  Edukacja: 5/5
  • Stosunek cen do jakości: 4/5

W dużym skrócie – jestem wręcz oczarowany i przyznam szczerze, że nie spodziewałem się, że w tak przemyślany sposób można zaprojektować zabawkę dla dziecka do wody.

BIG UP dla producenta, naprawdę kawał świetnej roboty – prawdopodobnie sam bym tego lepiej nie wymyślił, a przyznam szczerze, że do wielu zabawek się przyczepiam i chyba dotychczas, żadnej z nich nie wystawiłbym tak wysokiej noty.

Z ciekawości zacznę się przyglądać pozostałym zabawkom tego producenta – bo zachodzę w głowę, czy był to jednorazowy tzw „złoty strzał” czy może udało się im już wypuścić więcej takich wspaniałych zabawek spod swojej stajni.

Z tego miejsca też chciałbym zapoczątkować zupełnie nowy cykl – testowania zabawek dla dzieci – myślę, że może Ci się to bardzo przydać – ja sam chętnie bym się zapoznał z testami zabawek – zatem jeżeli znasz jakieś ciekawe strony to podziel się nimi ze mną a ja dalej puszczę w eter dla czytelników.

Zabawka w akcji!żółw tommy zabawka dla dzieci do kąpieli w użyciu

Over ‚n out!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s