Pierwsze urodziny – wielkie plany, które spełzły na niczym

Dużo się mówi na temat pierwszych urodzin dziecka, że są takie absolutnie wyjątkowe. Że powinno się specjalnie na tę okazję przygotować wielką fetę – aby dziecko miało wspomnienie w postaci zdjęć i wrażeń – tylko z drugiej strony co to dziecko będzie pamiętało? Niemniej czy podważać ten fakt czy nie taki też plan mieliśmy z moją partnerką.

Planowanie pierwszych urodzin dziecka

Myśleliśmy sobie z moją partnerką – wynajmiemy salę, zaprosimy rodzinę, posiedzimy, pojemy, pośmiejemy się i pobawimy z dzieciakami. Żeby zwieńczyć całą imprezę – zjemy ogromny i bardzo kolorowy tort – wszyscy spędzą miło czas. Planowaliśmy, że zaprosimy jakiegoś magika albo innego kuglarza, który będzie zabawiał dzieci, aby dorośli mieli też chwilę dla siebie i może jakąś osobę do opieki na dziećmi też zorganizujemy – plany były wielkie, chęci też.

Plany urodzinowe dla dziecka a rzeczywitość

Niestety finalnie plany się rozleciały w drobny mak, bo akurat to był wielki moment i dużo zmian w firmie mojej partnerki ale to jeszcze nie był kluczowy element, który rozwalił nam plany – największym problemem okazał się fakt, że zaatakowała mnie jelitówka 4 dniowa, tak dotkliwa, że musieliśmy wszelki plany porzucić bo fizycznie i organizacyjnie nie daliśmy rady się ogarnąć.

tort-pierwsze-urodziny

A Ty jaki masz pomysł na pierwsze urodziny Twojego dziecka i jak zapatrujesz się na kwestię wydawania ogromnego przyjęcia z tej okazji?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s