Lekcja pokazowa na zakończenie roku

Muszę przyznać, że dzisiaj rozpiera mnie duma. A wszystko to zawdzięczam wyłącznie mojej chrześnicy i swojej skromnej osobie – razem stanowimy jednak doskonały duet!
No dobrze, do rzeczy o co chodzi – dzisiaj odbyła się lekcja pokazowa na zakończenie roku w szkole języka angielskiego dla dzieci Baby English Center – do której uczęszcza moja chrześnica, a uczęszcza bo jej zafundowałem karnet na zajęcia jako prezent na jej urodziny. Wcześniej o tym prezencie pisałem w tym wpisie. Prezent o tyle ryzykowny, że mógł się okazać całkowicie nietrafiony a ja mierzyłem w coś mniej sztampowego niż kolejne jeansy, bluza, sukienka czy inne buty i coś co zostanie jej na dłużej. Teraz jestem przekonany, że wiedza, którą wchłonęła przy okazji świetnie się bawiąc na zajęciach (a jak wynika z dzisiejszej lekcji pokazowej jest tego naprawdę całkiem sporo) na pewno zostanie jej na bardzo długo.

Lekcja pokazowa angielskiego dla dzieci – zakończenie roku

Na dzisiejszej lekcji pokazowo-podsumowującej miałem przyjemność zobaczyć w pigułce podczas zajęć trwających 50 minut jak wiele nauczyła się moja chrześnica.
Ku memu zaskoczeniu wszyscy rodzice/opiekunowie dzieci na początku zajęć, jak tylko dzieci weszły do środka zostali zaproszeni przez nauczycielkę do sali – pod hasłem „mamy dla Państwa niespodziankę, wejdźcie i zobaczcie ile Wasze dzieci nauczyły się w tym roku”.
Zachęcony i zaciekawiony (myślę sobie – wejdę zobaczę czy te zajęcia to nie ściema ) przez nauczycielkę wszedłem do środka, usiadłem na dywanie i przez całe zajęcia obserwowałem jak moja chrześnica płynnie wchodzi w interakcje rozmawiając z innymi dziećmi w języku angielskim!!
Generalnie byłem pod wrażeniem zasobu słownictwa, jakie wchłonęła moja chrześnica i inne dzieci w grupie do której uczęszczała na zajęcia języka angielskiego – ale to nie były same pojedyncze wyrazy, te dzieci po prostu ze sobą rozmawiały odpowiadając na pytania lub zadając pytania a wszystko to w języku angielskim stosując podstawowe konstrukcje gramatyczne have, to be, can / can’t, like itp.

Była też jedna z piosenek, która tak dobitnie wżarła mi się w mózg, że do teraz jak tworzę ten wpis kołacze mi się gdzieś z tyłu głowy „… where is mr. monkey?.. where is mr. moooonkey?” 😉

A to cała ferajna do której uczęszczała moja chrześnica uchwycona na jednym zdjęciu – nie było łatwo, taaadaaam

angielski dla dzieci rozdanie dypolomów

O i taki dyplom dostaliśmy, można by powiedzieć, że first certificate in english dla dzieci do lat 7 za nią. Na pewno będę chciał żeby dalej kontynuowała naukę, ale to dopiero od września. Natomiast na teraz rozważam ufundowanie kolejnego pakietu zajęć na wakacje, bo podobno się uruchomił i mają być niezłe fajerwerki 🙂 Więcej informacji można znaleźć bezpośrednio na stronie firmowej szkoły babyenglishcenter.pl

Ale duma, aaale duma!

Over ‚n out!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s