nazwa bloga – skąd pomysł na nazwę – ujawniam tajne przez poufne

W związku z tym, że pojawiły się pytania skąd pomysł na nazwę bloga i co to w ogóle oznacza a na dodatek zarzucono mi, że URL jest nieczytelny. Postanowiłem wszystko pokrótce wyjaśnić.

Otóż, cytując klasyka „kiedy pytają mnie …. odpowiadam”.

Pomysł na nazwę zrodził się z uwagi na mój tryb pracy, czyli wychodzę wcześnie rano a wracam wieczorem, pracuję poniedziałek – piątek, w związku z tym na spotkania z moją ukochaną córeczką mam właściwie czas w trakcie kąpieli, nim partnerka ją nakarmi i położy do spania. Stąd wyraz kąpielowy a właściwie „kapielowy”, bo kąpieli nigdy nie odpuszczam i zawsze staram się wyrobić nawet gdybym był na drugim końcu Polski w delegacji.

Za to całe 2 dni spędzam z córeczką właśnie w weekendy (stąd fraza „weekendowy„), które mam wolne a czas tylko dla nas się potęguje bo partnerka akurat pracuje w soboty – lucky me, czyli sprzątanie i opieka nad dzieciaczkiem w całości na mojej głowie. 😉 No i dobrze można przynajmniej odpocząć od korpo-biurowego zgiełku internetowej mordowni.

…. i taaaak powstała właśnie nazwa KapielowyWeekendowy.wordpress.com – no ten wordpress.com mocno zaburza mi długość urla bloga – coś będę musiał z tym zrobić niebawem jak znajdę na to chwilę. 😉

Tymczasem właśnie poznaliśmy się trochę bliżej – czytelniku. Zaglądaj do mnie częściej postaram się wygospodarować więcej czasu na wpisy z większą częstotliwością.kąpiele z dzieckiem a pomysł na nazwę bloga

PS: kapielowyweekendowy – w skrócie David Hasselhoff z baywatch (słoneczny patrol) dla tatusiów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s